- Masszázs (klasszikus)
- Prosztata masszázs
- Natúr francia (előjátékként)
- Francia óvszerrel
- Kézi levezetés (masszázsnál)
- Natúr francia végig (szájba)
- Natúr francia végig (testre)
- Mélytorok
- Kölcsönös francia
- Csók
- Vibrátoros játékok
- Arcra élvezés
- Fétis
- Kebel szex
- Popószex
- Domina játékok
- Sado-Mazo
- Közös fürdés
- Közös porno nézés
- Közös maszturbálás
- Kényszerfrancia
- Lábimádat
- Aktus
- Kamerázás helyszínen
- Fotózás
- Fenekelés
- Tánc
- Csúszka masszázs
Jasmine, 22 éves, 174 cm, 67 kg, Budapest, VI.
+36/20/313-77-73
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24
Amit szeretek
ADATOK
174 cm, 67 kg, mell 95 cm, derék 57 cm, csípő 96 cm, Vékony alkat, borotvált, Hosszú, Barna haj, Barna szem, Tetoválásom nincs, A mellem természetes, heteroszexuális, Travi, Szexpartner, Nem dohányzom
- Csak 18 felett
- Légy ápolt és kedves.
- Nálam - Nálad
- Fél, Egy, Több órára
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
- Éves: 177947
- Mai: 140
- Tetszik: 228
Kedves transzi vár! :) Sziasztok beszélek magyarul és angolul is I do speak English also! Sziasztok Jasmine vagyok nem tartózkodom sokat Budapesten , 320cc implantatumom hormont nem szedek! A belvárosban szállok meg keress bizalommal, Hi guys it's Jasmine , I just stay here don't stay long time here, I do have breast, I can get hard! You can text me on WhatsApp or call me, I stay in central Budapest
- 2026-05-17: Visszakerültem az oldalra.
- 2026-05-10: Visszakerültem az oldalra.
- 2026-05-03: Visszakerültem az oldalra.
- 2026-04-27: Visszakerültem az oldalra.
- 2026-04-23: Visszakerültem az oldalra.
Utolsó Értékelések a rosszlanyok.hu-n
| Környezet | |
| Külsö | |
| Hozzáállás | |
| Technika | |
| Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Mindkét alkalommal, amikor sikerült eljutnom hozzá, telefonon egyeztettünk. Amikor villog a zöld kagyló könnyű elérni és időpontot egyeztetni. Ha épp ráér, akár azonnal 20 percen belül is tud fogadni.
Lakás: Belvárosi hatalmas lakás, szépen berendezve. Minden van, ami kell egy jó randihoz. A fürdő modern. tusfürdő van, szájvizet nem kerestem, de mintha láttam volna. Parkolás - én mindkétszer motorral voltam, amivel könnyű volt. Autóval bajos lehet, de tömeggel is elérhető, az egyik troli a ház előtt megy el.
Külső: Az egyik legnőiesebb transzi az oldalon, szép nagy szilikoncicikkel és mindene megvan a nőiességhez. Bájos arca van és pompás popsija. Az extrája is szép. Nekem úgy egyben a kedvencem.
Hozzáállás: Nagyon jó vele. Kezdeményező is, de rábízza magát a partnerre, ha az tudja mit akar tőle. Mindkét alkalommal egy órát voltam vele, ami úgy röppen el, hogy észre sem veszed.
Együttlét: Én úgy szoktam kezdeni - ha a partner partner benne -, hogy állva ölelkezés és csókolózás, petting. Már itt ágaskodott mindkettőnk rúdja, így csókolozás közben hol a melleit, hol a fenekét, hol a vele egykorút simogattam, és tett ő is ugyanígy. Összedörgöltük, amink van. Ez aztán kellően izgalmas lett.
Ezután kényeztettük egymást. Volt egymással szemben ülés és újra a velünk egykorú összedörgölése, csókcsata, 69... Nagyon jól franciázik és nagyon tetszett, hogy az erekciója egy pillanatra sem lankadt.
Amikor már úgy gondoltam, hogy elég volt az előjáték, gumit húztunk és nyeregbe pattintottam, és jól megdugtam, közben pedig kézimunkáztam neki. Egy negyed óra aktivitás után egy pillanatra elhúzódott és azt mondta "én már majdnem kész vagyok"... mondtam, hogy menj el bátran. Kicsi mozgás után jött is, mindkettőnk testére jutott belőle, én pedig még dugtam egy kicsit. Majd leszállt rólam és megkérdezte hova mennék? Mondtam, hogy arcra és cicire táraznék, amiből utóbbi lett, aztán együtt mentünk fürdeni.
Fantasztikus volt.
Elégedettség és Ajánlás: Mindkét alkalommal nagyon jól éreztem magam. Jasmine nem csak végtelenül szexi, de nagyon jó partner is. Biztosan megyek még. Nagyon köszönöm mindkét találkozásunkat és látjuk még egymást.
| Környezet | |
| Külsö | |
| Hozzáállás | |
| Technika | |
| Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, könnyen ment, kedves volt már itt is.
Lakás: Patika
Külső: A képek a valóságot tükrözik, sőt sokkal szebb mint a képeken! Igényes, ápolt, finom, szép bőr, tökéletes alkat és az arc, a bájos tekintet, teljesen lenyűgözött.
Hozzáállás: Kedves, figyelmes, korrekt. Fiygel a vendégére maximálisan. Inteligens.
Együttlét: Egy kis élményre vágytam, jó választás volt.
Én kényeztettem őt, legalább is iygekeztem. Nagyon finom, tökéletes méretekkel, harcrakész állapotban. Finom bőre van, nagyon jól csókol. Majd ő kezdett franciázni, hamar tele is lőttem a finom száját, utána kis maszírozást kértem, közben beszélgettünk. Izgultam, feszültségemet maximálisan iygekezett oldani.
Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom. össze sem hasonlitható más hirdetőkkel! Biztosan többször meg is szeretném látogatni, innentől csak hozzá megyek az tuti és legközelebb több mindent is kiprobálunk ;)
Köszönöm az élményt neked!
| Környezet | |
| Külsö | |
| Hozzáállás | |
| Technika | |
| Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment. Kedves a telefonban is már.
Lakás: Átlagos, célnak megfelel. Van minden, és lehetőség elötte utánna zuhanyzásra.
Külső: Voltam pár ts-el általában nem b kategoriásokkal a magán életbe se... De szerintem ő a legszebb teremtés akit életeben láttam, és nem csak a ts-ek között... Úgy kiemelnék rajta valamit, de lehetetlen mert tetőtöl talpig gyönyörű. Minden porcikája csodás. A lélegzet elállító pofikája pedig egyből zsebre tesz. Egyszóval aki olyanra vágyik aki a képeknél csak szebb élőben, az megtalálta amit keres.
Hozzáállás: Nagyon kedves volt és amit kértem minden úgy történt. Nagyon jó a kisugárzása. Nagyon barátnős.
Együttlét: Minden a megbeszéltek szerint. Gyönyörű látvány szex közben. Nem tudtam levenni a szemem a csodás tekintetéről. Elképesztő hogy eltudok veszni a szemeiben és látni azt a szép arcát közben.
Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan elégedett vagyok. Tudom sokszor mondtam hogy mennyire szép és gyönyörű. De ő tényleg külön kategoria, nincs a szépségére méltó szó. Ha nem így és ilyen körülmények között ismertem volna meg biztos hogy azon lennék hogy meghóditsam. Csodás lány és biztos megyek még hozzá.
Hasonló lányok
Tita, 46 éves, 160 cm, 69 kg
Eger, Nálam - Nálad
- H8-20
- K8-20
- SZ8-20
- CS8-20
- P8-20
- SZ8-20
- V8-20
Orsi, 41 éves, 170 cm, 60 kg
Budapest, IV., Csak nálam
- H8-19
- K8-19
- SZ8-19
- CS8-19
- P8-19
- SZ-
- V-
Ts-Liza, 30 éves, 180 cm, 75 kg
Budapest, XII., Csak nálam
- H8-20
- K8-20
- SZ8-20
- CS8-20
- P8-24
- SZhívj
- Vhívj
Stella, 50 éves, 166 cm, 65 kg
Budapest, XV., Csak nálam
- H8-21
- K8-21
- SZ8-21
- CS8-21
- P8-21
- SZ8-21
- V8-21
Rachel, 25 éves, 161 cm, 49 kg
Budapest, XIII., Nálam - Nálad
- H9-24
- K9-24
- SZ9-24
- CS9-24
- P9-24
- SZ9-24
- V9-24
Timi_Dögös_Milf, 43 éves, 170 cm, 67 kg
Békéscsaba, Csak nálam
- H7-20
- K7-20
- SZ7-20
- CS7-20
- P8-20
- SZ8-21
- V8-21
Dorka, 35 éves, 170 cm, 59 kg
Debrecen, Csak nálam
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24
Vivien, 32 éves, 168 cm, 58 kg
Budapest, IX., Nálam - Nálad
- H-
- K-
- SZ11-22
- CS9-22
- P8-15
- SZ-
- V9-22