Virág26, 28 éves, 163 cm, 78+ kg, Budapest, XIII.

+36/30/792-27-15

Virág26 28

+36/30/792-27-15

Budapest, XIII., Nálam - Nálad
  • H6-18
  • K6-18
  • SZ6-18
  • CS6-18
  • P6-24
  • SZ6-24
  • V6-18
2025-03-26: Szia! Szeretettel várlak diszkrét lakásomba! Puszi Virág

Amit szeretek

  • Masszázs (klasszikus)
  • Prosztata masszázs
  • Natúr francia (előjátékként)
  • Francia óvszerrel
  • Kézi levezetés (masszázsnál)
  • Natúr francia végig (szájba) (ha megkérsz)
  • Natúr francia végig (testre)
  • Mélytorok
  • Kölcsönös francia
  • Csók
  • Vibrátoros játékok
  • Arcra élvezés
  • Kebel szex
  • Közös fürdés
  • Közös maszturbálás
  • Kényszerfrancia
  • Lábimádat (ha megkérsz)
  • Aktus
  • Szüzesség elvétel
  • Öklözés (ha megkérsz)
  • Tánc
  • Csúszka masszázs

Amit nem szeretek

  • Popószex

ADATOK

163 cm, 78 kg, mell 90 cm, Molett alkat, borotvált punci, Hosszú, haj, Barna szem, Tetoválásom nincs, A mellem természetes, heteroszexuális, Nő, Szexpartner, Füstmentes lakás

Akit keresek

  • Férfit, Párokat
  • Csak 18 felett
  • Légy ápolt és kedves.
  • Legénybúcsúba, buliba is
  • Nálam - Nálad
  • Negyed, Fél, Egy, Több órára

Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Statisztika

  • Éves: 507439
  • Mai: 273
  • Tetszik: 2366

Bemutatkozás

Szia Drágám ! Ha egy érzéki együtlére vágysz akkor megtaláltál, de a szenvedélyes csajszi is benne rejlik ,nem csak emlék hanem egy élmény is amit sosem felejtesz el ,nállam a diszkrécio az alap! Várlak szeretettel millió csókkal! Pusz Virág

  • 2025-03-04: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-02-26: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-02-11: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-01-16: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-01-14: Visszakerültem az oldalra.

Utolsó Értékelések a rosszlanyok.hu-n

2025-03-31
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Viberen egyeztettünk

Lakás: Igényes ,tiszta

Külső: Nagyon szép lány igazi pornos kinézet

Hozzáállás: Igazi barátnö filing de ez már a telefonos egyeytetésnél is érzödik

Együttlét: Fél orára mentem , nagyon kelemes és jo érzésem volt végig. A francia nagyon bennem maradt mert alig birtam ki h ne duranyak el , és aba hagyattam vele h azt a finom szép punciba is betehesem . De sajnos alig birtam a framcia utan . Csak ajánlani tudom én alig várom h ismét leszopjon a hölgy mert rendesem szereti , legalabb is ugy ereztem . Hang brutalis kelemesem izgato es a punci a szopásra nedvesedik ebböl gondolom h élvezi . Imádom

Elégedettség és Ajánlás: Nekem maximálisan bejött , csak ajánlani tudom a kolegáknak .


2025-03-31
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztetve

Lakás: Tiszta igényes,dohányzás az erkélyen,tisztálkodási szerek biztosítva

Külső: Arcal hírdetve ,titok nélkül látnánk a bájos szép arcát mosolyát,gyönyörű kílétét.
Nekem 10 ből 10es

Hozzáállás: Már telefonon is érezni a finom kellemes hangján,hogy jó választás

Együttlét: Csak annyit mondhatok sok lány tanulhatna tőle,mert a francia feledhetetlen volt,a hang egyedi volt számomra mert 1 órára mentem hozzá ,az 1 órába 2x mentem el ,de kb a 2dik is ugyanannyi volt mint az első.Technika ,hang egyedi,bátran megyek ajánlani.én biztos h megyek hozzá

Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom bárkinek a virágszálat


2024-08-08
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon könnyen hamar megbeszéltúk

Lakás: Hibátlan.

Külső: Azok a cicik. Nagyon jó az összkép, szép az arca, hatalmas vastag ajkai vannak amiket nem fél használni de azok a cicik. Mindent visz. Imádtam.

Hozzáállás: Laza azonnal közvetlen és jófej volt velem.

Együttlét: Jó a hangja közben nagyon. Kb az első perctől azzal foglalkozik, hogy élvezd az ott töltött időt, nincs időhúzás az tuti.

Elégedettség és Ajánlás: Jó. Mindenképpen.


2024-07-24
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefont 2. keresésre felvette, gyorsan megbeszéltük részleteket.

Lakás: Új építésű társasház, benn rend és tisztaság.Nem lehet rá kifogása senkinek.

Külső: Nem sokan vannak ilyenek, de szebb mint a képeken. Kedves arc, kedvenc testrész a mellei.

Hozzáállás: Abszolút korrekt és kezdeményező volt. Az első 5 percben feszengtem, de gyorsan oldódtam mellette, mintha ezer éve ismernénk egymást.
1 órára mentem.

Együttlét: A részletek legyenek a mi titkunk. Annyit elárulok hogy a franciája isteni volt, talán az egyik legjobb ebben.

Elégedettség és Ajánlás: 100%-ig elégedett vagyok. Virágot bátran merem ajánlani bárkinek, korrekt lány.


2024-07-17
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

2024-06-06
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Contact: a lány válaszolt a hívásra

Looks: gyönyörű lakás, nagyon kellemes tartózkodás

Attitude: udvariasan mosolyogva az a benyomásom támadt, mintha már ismernénk egymást

Act: tökéletes volt, hagyott játszani a nagy melleivel és a puncijával

Satisfaction and Recommendation: Nagyon szép és kellemes élmény, gyönyörű mellek élveztem őket, kellemes nyugodt minden ajánlás, biztosan visszatérek még


2023-12-16
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Éjjel fél három körül hívtam. A késői idő ellenére hamar felvette és nagyon kedvesen tájékoztatott. Gyorsan taxiba ültem és kb 20 perc múlva nála is voltam.

Lakás: Pontos címet kaptam, ami egy új építésű tarsashaz volt. A bejutás könnyű, Virág mindent pontosan elmond. Nekem nem kellett bajlódni a parkolassal, de ismerve a környéket, érdemes rá időt szánni.
A lakás kifogástalan! Rend, tisztaság! Tényleg minden hibátlan!

Külső: Garantálom, hogy ha valaki a képek alapján választ, nem fog csalódni! Természetesen a cicik voltak a kedvenceim.

Hozzáállás: Nagyon sok lány példát vehetne tőle! Hiába volt késő, ő mégis kedves volt. Nem beszéltük meg előre, hogy mennyit maradok, én még az elején fel órát terveztem, de pikk-pakk egy óra lett belőle.

Együttlét: Alapvetően bújós, simogatós együttlétre vágytam és ezt abszolút megkaptam. Az elején én simogattam, csókolta ahol értem. Meg is lett az eredménye, mert nagyon hamar egy nedves puncival találtam magam szemben. Itt aztán nem kellett síkosítót használni. Kicsit később bevetettem a nyelvemet is és ráucppantam a puncijára. Hibátlan volt és tényleg látszott hogy élvezi. Bevallom nem tudom mennyi ideig csináltam, de a lényeg, hogy sikerrel jártam és elélvezett. Utána cseréltünk és ő vett kezelési engem. Igazi barátnős szop@s volt. Lágyan, de mégis határozottan, mélyen de nem öklendezősen. Majd jöhetett a gumi, ő pedig bepucsított előttem. Mondanom sem kell, már a látvány is megérte, hogy meglátogattam. De persze nem csak nézelődni mentem, úgyhogy aktiváltam magam. Egy idő után váltottunk. Ő a hátára feküdt, én meg szemből. Hol terhelve, a lábát a nyakamba téve, hol teljesen ráhasalva. De itt az volt a legjobb, hogy újra hozzáfértem a cicikhez. A finálé pedig az ágy mellett állva ért el. Ő előttem ült az ágyon én pedig megceloztam a ciciket. És persze el is találtam. Tisztogatás, zuhany és már úton is voltam.

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedetten és jó élményekkel távoztam. Természetesen ajánlom!
Köszönöm szépen Virág!


2023-12-05
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

2023-08-18
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment

Lakás: Célnak megfelelő, tiszta, rendezett.

Külső: Mint a képeken, arca szép , bőre ápolt.

Hozzáállás: Kezdeményező, próbált mindenben a kedvembe járni.

Együttlét: Ez marad a mi titkunk, de mindennel elégedett voltam.

Elégedettség és Ajánlás: Természetesen ajánlom! Köszönöm a találkozót!


2023-06-01
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: WhatsApp,telefon

Lakás: Ő jött hozzám,

Külső: Minden tökéletes volt

Hozzáállás: Kezdeményező,nagyon kedves,1 órát voltam vele

Együttlét: Masszírozás,kényeztetés azt szereti,a francia és az aktus is szuper vele,

Elégedettség és Ajánlás: Igen ajánlom,szuper volt ,sok puszi 💋


2023-04-16
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Egyszerű vele egyeztetni időpontott

Lakás: A lakás nagyon rendezett.

Külső: A képek valósak egy igazi bombázó a csaj. Brutálisan szép cicije van

Hozzáállás: Nagyon is kezdeményező .

Együttlét: Imádja ha kényeztetik ,de utána ad is vissza rendesen . Hm

Elégedettség és Ajánlás: Mindenkinek ajánlom mert egy korekt Hölgy


2022-12-29
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltünk, egyből tudott fogadni (körülbelül 30 perc múlva ott voltam).

Lakás: Kb 2010-es években épült sok szép lakásos társasház. Elegáns amerikai konyhás-nappalis + fürdő + háló. (Ez is nagyban hozzátesz az élményhez)

Külső: Gyönyörű mellei vannak, két kezes, feszes, csókolni való. Teljesen megbabonáz, ezt látni, de inkább szájba venni kell, és 2 kézzel simizni.
Van mit fogni rajta. Szép szolis bőre van.

Hozzáállás: Nagyon kedves és kezdeményező. Az elején tisztáztuk, hogy az átlagosnál kicsit nagyobb a méretem, így majd meglátjuk, hogy fél vagy egy óra lesz. Végül fél órát voltam, ebben közösen állapodtunk, ez így esett jól.

Együttlét: Nagyon lágyan szopik, valódi kis mekka az ajkai között csúsztatni a dákót. Ugyanakkor nem az a SOS franciás alkat (nincs olyan "kivégzős" technikája).

Az együttlét nagyon emlékezetes lett. Kedvesen fogadott pár dolgot megbeszéltük, majd zuhany, ruha le. Kértem, hogy ha lehet a nappaliban kezdjünk, így a kanapé karfájára ültem ahol szopizott, a kanapén térdelve, majd gumi fel és megértem, hogy egy bárszékbe üljön (az tűnt jónak magasságúnak) és simogattam, puszilgattam, nyalakodtam, közben nagyon erotikusan sóhajtozott (ebben nagyon jó, nem tolja túl), és a végén betettem. Ez az egész álomszerűen szexi volt. Aztán amikor éreztem, hogy közel járok, a szőnyegre térdelt és "kiszopott" az arcára mentem el. A szemét nagyon feltette, de csak az arcára ment. :)

"kiszopott" értsd: elmondtam/elmutogattam, hogy körülbelül, hogy néz ki a szopás, 2 kezes segítséggel, amiben többségében partner volt, de azért 1-2 pillanatban fel akarta adni. Végül a kérésemre, egy kis kitartással sikeresen elsütötte a fegyvert, köszönet érte!

Utána fürdés, értelmes beszélgetés.

Elégedettség és Ajánlás: Az említett kellemetlenségek ellenére, abszolút ajánlom! (és nekem nagyon megérte)

Köszönöm ezt a csodás randit!
Puszi!


2022-12-29
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon sikerült egyeztetünk .
Szerencsémre 2 óra múlva nála lehettem .

Lakás: A lakás egy új építésű ház egyik emeletén található meg .
Minden célnak és kényelemnek tökéletesen megfelel.
A zuhanyzóban több tusfürdő és szájvíz is megtalálható .
Látszik , nagyon ügyel a környezetére , mindenütt rend és tisztaság fogadott .
A ház előtt a parkolás fizetős , de tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető .

Külső: Pont úgy néz ki mint a képeken .
Azok a didkók , egyszerűen csodálatosak.

Hozzáállás: Igazi barátnő filing volt végig az együtt töltött idő alatt .

Együttlét: Megérkezésemkor kervesen beinvitált a lakásba . Ott rendeztük amit ilyenkor szokás és gyors tudom után már az ágyon várt meztelenül .
Először én kezdeményeztem , felfedeztem a csodálatos testét és a finom kelyhét kényeztettem , ami a hang hatásokból neki is nagyon tetszett . Majd gumit húztunk , kaptam egy finom franciát és lovagló pózba váltottunk . Sajnos ettől a gyönyörű látvanytól hamar végem lett .
Gyors tusi , öltözés és búcsúzás után indultam haza .

Elégedettség és Ajánlás: Mindenben nagyon ügyes volt , igazi barátnő filing .
Mindenkinek csak ajánlani tudom !
Kedves Virág , nagyon jó volt veled és remélem máskor is kedvesen fogadsz majd .


2022-11-21
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon kerestem, azonnal felvette és pár óra múlva már nála is voltam.

Lakás: A lakás célnak megfelelő, tiszta, fürdő is rendben volt.

Külső: Csinos, lenge ruhában fogadott. A tekintetem a melleire összpontosultak.

Hozzáállás: Pont annyira kezdeményező, amennyire kell.

Együttlét: Mindenben ügyes, a melleivel elidőztem rendesen, imádtam őket. Franciája rendben van, én is kényeztettem őt, amit élvezett. Szemből majd lovagló pózban folytattuk, és így is lett végem.

Elégedettség és Ajánlás: Abszolút ajánlom mindenkinek, szerintem visszatérek még.


2022-11-11
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon. Gyorsan

Lakás: Megfelelő. Parkolás fizetős. Ez xi kerben volt

Külső: Nem mutatja az arcát a képeken pedig szép. Teste pont mint a képeken

Hozzáállás: Nagyon kedves volt. Afféle normális természetes csaj

Együttlét: Normális dolgokat kedvelem. Azzal minden rendben volt. Nagyon izgalmas a nagy mellek látványa

Elégedettség és Ajánlás: Abszolút jó. Előbb utóbb megyek vissza


2022-11-07
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Valamikor augusztus végén járhattam nála huszadika után, de a pontos dátumra nem emlékszem. Láttam, hogy zölden villog így felhívtam. Hamar felvette és kérte, hogy egy 10 perc múlva csörgessem vissza. Így is lett. Mindent megbeszéltünk és még az napra adott is nekem egy időpontot.

Lakás: Egy modern, új építésű, tágas lakásban fogad. A környék békés és kellemes, a fürdőszoba jól felszerelt és ellátott. A hálóban az ágy kicsit nyikorogott, de ez egy sejtelmes előzetest adott az előttem álló órának.

Külső: Mikor elértem az ajtóhoz egy szép arcú, barna bőrű, telt keblű nő nyitott nekem ajtót. Illetlenség ide kiírni, de remélem megbocsájt érte > kicsivel kerekdedebb mint a képeken, de egyértelműen nem válik hátrányára. Egy kerekebb fenék, két a képeknél is kissé nagyobb gyönyörű mell és csodálatos formákkal lett vele gazdagabb.

Hozzáállás: Kedves volt és türelmes. Kicsit késtem, amit természetesen jeleztem is.

Együttlét: Egy rövid beszélgetés majd zuhany. Mikor kijöttem, ő már meztelenül várt rám az ágyon. Lefeküdtem mellé, kicsit beszélgettünk, kicsit simogattuk egymást és megszólalt. "Érezd csak otthon magad." több se kellett és a melleivel kezdtem el játszani. Mielőtt bárki is kételkedne a képek láttán, biztosíthatok mindenkit, hogy valóban hatalmasak és gyönyörűek. Gyakran mondják rám, hogy nagy lapát kezeim vannak, nos a két lapát kezemmel alig tudtam átfogni csak az egyiket. Ezt követően kicsit még kóstolgattam a selymes finom bőrét és lassan leértem a combjai közé. Ott ténykedtem a tőlem telhető legjobb tudás szerint és mély sóhajokkal jelezte nekem tetszését. Ezt követően cseréltünk és gumis franciában kényeztetett engem, néha néha a szemembe felpillantva. Ezután kezdődött a lepedőcsata. Lovaglóban indult, közben a hatalmas kerek kebleit csodáltam, majd kutyában folytattuk. Ügyeltem rá, hogy mind a kerek melleit, mind a feszes fenekét szemmel, kézzel és szájjal alaposan megvizsgálhassam ;). Ezt követően hanyatt feküdt és a lábait a vállamra vettem. Ez vele a legtökéletesebb póz állapítottam meg magamban. Az egyik kezemmel a hatalmas kerek mellét simogattam, a másik kezemmel a gyönyörű formás bábát, közben pedig szemkontaktust felvéve, mély sóhajokat és nyögéseket megszakítva mosolyogva nézett rám. Egyszerűen gyönyörű látvány volt. Így is lett vége a kis csatánknak. Ezt követően kicsit beszélgettünk. Aranyos és kedves, mosolygós lány, de érezhetően nehezebb beszélgetőpartner. Felajánlottam neki, hogy a maradék kis időnkben szívesen kényeztetem, de kedvesen mosolyogva visszautasított.

Elégedettség és Ajánlás: Összefoglalva: egy kedves, türelmes, de kissé nehezebben oldódó nő, olyan mellekkel, fenékkel és lábakkal amivel azért elég kevés hölgy van megáldva.


2022-11-05
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Először lemondta amikor már úton voltam felé a XIII. kerületbe. 'Most költöztem ide, még ki se pakoltam' meg hasonló bullshitek.

Lakás: A XI.-be a BME környékén sikerült taliznom vele. Szuterén, más csaj is van de nem futsz össze vele.

Külső: Telt csaj de iszonyatosan dögös. Hatalmas, feszes mell, igéző szem pár, szép haj, a fenék meg... Selymes, barna bőr. Nagyon jó csaj.

Hozzáállás: Csókot bár írja de még szájra puszi se megy. 'Azt a szerelmesek csinálják, mi nem vagyunk azok.' Nem hagyja, hogy bele éld magad. Pl. csókolod a nyakát leállít, hogy csikizi, nyalod akkor azt is leállítja hamar. Háromszor voltam de a felét nem töltöttem ki a befizetett időnek egyszer se. NF feláras. Ügyesen franciázik, lovagol nagyon. Korrektebb lenne ha azt írja le, mondja telóba amit vállal is. Meg ha nem futószalag effektus van, gyorsan letudna, hogy jöhessen a következő.

Együttlét: Ha odaadóbb lenne, nagyon jó lenne.

Elégedettség és Ajánlás: Azért voltam kritikusabb, mert egy részt tényleg ezt tapasztatam, másrészt a hibákból lehet tanulni. Egyik kedvencem lenne ha a külsejéhez jobban konvergálna a hozzáállása. Tuti megyek még, mert nagyon beindít.


2022-11-04
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefon.

Lakás: Tetthely, fürdő egész jó.

Külső: Kedves lány, mellei valami óriásiak élőben is. Elsősorban azért mentem.

Hozzáállás: Fél óra, mivel nagyon teli tárral érkeztem, ezert először én kényeztettem, amit élvezett, egy nagyot élvetett is. Utána a cickókat vettem szó szerint kezelésbe, markoltam, szoptam, faltam amit engedett is is bájoska. :)
Utána ő kezdett el szopni, engedtem hogy kényeztesse hosszan a rudacskámat, miután éreztem jön a vég, felálltam az ágyhoz, szemben ült velem és verte eszméletlen tempóban a farkam. Közölte arcára vigyázzak, mert azt nem szereti, ezert az a cickókra lőttem a hatalmas adagot 5-6 intenzív spriccel, kiürítettem a tárat rendesen és elégedettem távoztam tőle.

Együttlét: u.a.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom hát.


2022-08-08
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Amikor hívtam nem vette fel, később szám nélkül visszahívott. Gyorsan megbeszéltünk mindent, egy óra múlva mentem.

Lakás: Társasházi lakás Siófok belvárosában. Parkolás utcán nem volt gond. Lakás szép tiszta rendezett, fürdőben minden ami kell. Nagy ágy.

Külső: Kimondottan vonzó, szép lány. Kicsit talán teltebb, mint a képek alapján várható, de a kimondottan cingár lányok kedvelőit kivéve szerintem ez mindenkinek bejön. Arányos testű, nagyon szép cicikkel. Arca kedves, bájos.

Hozzáállás: Fél óra volt. Nagyon kedves, kellemes partner, beszélgetni is lehet. Oldott hangulat volt, semmi feszültség, mintha már régóra ismernénk egymást.

Együttlét: Puncinyalás volt, óvatosnak kellett lenni, egyébként talán élvezte egy kicsit. Utána szex, az is jó volt.

Elégedettség és Ajánlás: Kellemes fél óra volt, nem fenomenális az élmény, de mindenképpen pozitív, bártan ajánlom bárkinek.


2022-07-15
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, azonnal felvette, és tudtunk időpontot is egyeztetni. 1 órára szerettem volna menni, de nagy késéssel érkeztem, így fél lett belőle.

Lakás: A 11-ben voltam nála a Műegyetem mellett, kellemes, csendes környék. Szobában nagy franciaágy, fürdőben minden, ami kell.

Külső: Az arca kitakart a hirdetésben, de szerencsére minden ok. Hatalmas cicik, ez volt a kedvencem. Lehetett simogatni, megkóstolni.

Hozzáállás: Annyira volt kezdeményező, amennyire kell. Jól oldotta a szokásos kis feszültségemet az elején. Nagyon jófej. És kedves. 30 perces szeánszra tudtam maradni.

Együttlét: Tusolás után ágyon fekve beszélgettünk kicsit, sitiztünk kicsit, aztán gumis francia, és misszi. Elég gyors voltam. :)

Elégedettség és Ajánlás: Minden szuper volt. Ha a közelemben lesz, akkor megyek még.


Hasonló lányok

PROFI MASSZÁZS IS !Stella 50+

Stella, 50 éves, 166 cm, 65 kg

Salgótarján, Csak nálam

  • H5-23
  • K5-23
  • SZ5-23
  • CS5-23
  • P5-24
  • SZ6-24
  • V6-24
MASSZÁZS A CSÚCSON!Tita 40+

Tita, 40 éves, 160 cm, 69 kg

Budapest, XI., Nálam - Nálad

  • H11-20
  • K8-20
  • SZ8-20
  • CS8-20
  • P-
  • SZ-
  • V-
SzextündérOrsi 40+

Orsi, 40 éves, 170 cm, 53 kg

Budapest, IV., Csak nálam

  • H9-20
  • K9-20
  • SZ9-20
  • CS9-20
  • P9-20
  • SZ-
  • V-
Elérhető Jamina 30+

Jamina, 30 éves, 155 cm, 60 kg

Eger, Nálam - Nálad

  • Hhívj
  • Khívj
  • SZhívj
  • CShívj
  • Phívj
  • SZhívj
  • Vhívj
SZŐKE FRANCIA IMÁDÓTimi_Dögös_Milf 42+

Timi_Dögös_Milf, 42 éves, 170 cm, 68 kg

Békéscsaba, Csak nálam

  • H7-21
  • K7-21
  • SZ7-21
  • CS7-21
  • P7-21
  • SZ8-21
  • V9-21
Viki 32

Viki, 32 éves, 155 cm, 50 kg

Szolnok, Nálam - Nálad

  • H7-20
  • K7-20
  • SZ7-20
  • CS7-20
  • P7-20
  • SZ7-20
  • V7-20
Érzéki, csábítóMaya8510 39+

Maya8510, 39 éves, 165 cm, 60 kg

Budapest, IV., Csak nálam

  • H8-20
  • K8-20
  • SZ8-20
  • CS8-20
  • P8-20
  • SZ-
  • V-
Corina 35+

Corina, 35 éves, 165 cm, 62 kg

Budapest, III., Csak nálam

  • H10-3
  • K10-3
  • SZ10-3
  • CS10-3
  • P10-3
  • SZ10-3
  • V10-3

(x) Külföldi munka ajánlatok