Luca, 29 éves, 168 cm, 58 kg, Budapest, XIX.

+36/70/549-39-89

Luca 29

+36/70/549-39-89

Budapest, XIX., Csak nálam
  • H9-16
  • K9-16
  • SZ9-16
  • CS9-16
  • P9-16
  • SZ-
  • V-
2025-12-01: Mai nap vagyok :) ne maradj le rólam

Amit szeretek

  • Masszázs (klasszikus)
  • Prosztata masszázs (ha megkérsz)
  • Natúr francia (előjátékként)
  • Francia óvszerrel
  • Kézi levezetés (masszázsnál)
  • Natúr francia végig (testre)
  • Arcra élvezés (ha megkérsz)
  • Kebel szex
  • Közös fürdés
  • Lábimádat
  • Aktus
  • Kamerázás helyszínen (ha megkérsz)
  • Fotózás (ha megkérsz)
  • Szüzesség elvétel

ADATOK

168 cm, 58 kg, mell 85 cm, Normál alkat, borotvált punci, Félhosszú, Vörös haj, Barna szem, Tetoválásom nincs, A mellem természetes, heteroszexuális, Nő, Szexpartner, Füstmentes lakás, Nem dohányzom

Akit keresek

  • Férfit
  • Csak 20 és 60 között
  • Légy ápolt és kedves.
  • Csak nálam
  • Fél, Egy, Több órára

Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Statisztika

  • Éves: 290430
  • Mai: 2297
  • Tetszik: 5043

Bemutatkozás

Sziasztok :) hétköznap reggel 9 tol 16.00 ig vagyok mindig elérhető:) utána nem tudom fel venni a telefont csak viber SMS vagy whatsapp :) Várom kedves régi és új vendegeimet.. Képeken én vagyok :) Sajnos tovább és hétvégén nem tudok lenni Rejtett számot nem veszek fel :)

  • 2025-12-01: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-11-28: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-11-24: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-11-18: Visszakerültem az oldalra.
  • 2025-11-17: Visszakerültem az oldalra.

Utolsó Értékelések a rosszlanyok.hu-n

2025-11-03
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon, de elérhető SMS-ben is. Akkor könnyű egyeztetni, ha rugalmas a vendég, mert elfoglalt, de tartja magár az egyeztetett időponthoz.

Lakás: Átlagos panel, de tiszta, nem lerobbant, jól felszerelt. Fürdési lehetőség biztosított tiszta törülközővel, minden eszköz rendelkezésre áll. (Ő is).
A francia ágy nagy, kiváló állapotban.

Külső: Luca az egyik legszebb hölgy a honlapon. Izlések különböznek, de az kizárt, hogy bárkinek ne tetszen. Magas, de nem túlzottan, nagyon szép arcú. A képek nem hazudnak. Igaz retusált pár belőle, de nincs rá szüksége. A valóság szebb és izgatóbb. Hoszú combok, csodaszép keblek, és formás popsi. Én imádom a vörös haját.

Hozzáállás: Luca igényes hölgy. Ezt el is várja partnerétől, ha megkapja megtesz mindent azért, hogy jól érezze magát az aki meglátogatja. Igaz csak amit vállal a honlapon, de azt maximálisan. Sok átverős hirdető mindet igér semmit nem ad. Itt nincs átverés, de ne kérd amit nem hirdet. Ha betartod, garantáltan jól fogja magát mindenki érezni.

Együttlét: Úriember ezt nem részletezi, de kiválóan tud franciául.

Elégedettség és Ajánlás: Nem először és remélem nem utoljára vagyok teljesen elégedett. Csak ajánlani tudom.


2025-10-31
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: telefon kerestem sikerult idopontot egyeztetnunk felora mulva nala voltam .

Lakás: 1 szobas garzon lakas így a diszkrecio teljesen adott 2 voltunk :)

Külső: mint a kepeken mosolygos lany fogadott nem csalodtam

Hozzáállás: nagyon kedves es kezdemenyzo de figyel mindenre amit szeretnek

Együttlét: minden meg volt amit szeretem volna semmibe nem volt hiany

Elégedettség és Ajánlás: nagyon kedves volt es jot is tudtam vele beszelgetni luca talalkozunk mes igen ajanlom

Lenuska

Nagyon köszönöm várlak szeretettel :)


2025-10-07
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment.

Lakás: Megfelelő

Külső: Nekem tetszik.

Hozzáállás: Pozitív.

Együttlét: A lábát szeretem, és maximálisan elhiteti, hogy ez neki is tetszik (ez bennem fokozza az élményt).

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon "szeretem".


2025-07-23
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Egyszeruen ment

Lakás: Célnak megfelel

Külső: Nagyon csinos, szebb mint a fotókon.

Hozzáállás: Maximálisan

Együttlét: Igaz, hogy nem vele csókolóztam, mert a barátnője is becsatlakozott, de isteni volt minden.
Szívesen megkóstolnám az Ő csókját is.

Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom mindenkinek mindkettőjüket.
Biztosan visszamegyek, szeretném újra átélni.

Klímás

Lenuska

Köszönjük szépen várunk vissza :)


2025-07-17
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon, gyorsan és egyszerűen. Mindent elmondott, amire szükség volt.

Lakás: Frekventált helyen van, könnyen megközelíthető. A célnak tökéletesen megfelelő. A lakásban minden van, amire szükség lehet.

Külső: Nagyon csinos és szép alkatú lány. Fantasztikus cicikkel megáldva. Nekem eleve a vörös a gyengém, ritkán találkozni ilyen gyönyörűséggel.

Hozzáállás: Cserfes, szeret közben beszélni, ami nem baj, mert jól áll neki. Szókimondó, nem kertel, de végig nagyon kedves volt és türelmes. Amit kértem, teljesítette. Nyilván az előre meghatározott keretek között.

Együttlét: Az elérhetőségi idő végére jelentkeztem be. Nem volt semmi aggálya ellene, csak rám figyelt és végig nagyon kedves volt. Nem volt egyedül és megkérdezte, hogy csatlakozhat e a barátnője. Nos,ezt kár lett volna kihagyni. Nagyon hamar lerendeztek, de felejthetetlen élményben volt részem. Két fantasztikus hölgyet ismertem meg.

Elégedettség és Ajánlás: Minden szempontból kiváló, érti a dolgát. Kedves és aranyos. Még biztosan tiszteletemet teszem nála.


2025-07-10
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon gyorsan ment.

Lakás: Célnak megfelelő, semmi extra

Külső: Szép lány, nekem nagyon bejött

Hozzáállás: Nagyon kedves, jól franciázik, nagyon érti a dolgát.

Együttlét: Nem részletezném, maradjon a kettőnk titka.

Elégedettség és Ajánlás: Fél órám volt a randira, így csak annyi időt tölthettem vele, ami kellemesen eltelt, biztos visszamegyek még.


2025-06-23
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Viberen

Lakás: A rendes tiszta illatos környezet maximálisan megvagyok vele elégedve

Külső: Gyönyörű szép arcú formás testalkt igényes lány

Hozzáállás: Gördülékenyen ment minden volt visszahúzódó an segítőkész volt és kedves

Együttlét: Sos francián voltam és elég ügyesen csinálta

Elégedettség és Ajánlás: Összességében nagyon jó volt csak ajánlani tudom mindenkinek


2025-06-03
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon második próbálkozásra simán ment. 1 óra múlva már élvezhettem társaságát.

Lakás: Lakás célnak megfelelő, tisztán tartott. Minden van ami kell a fürdőben. Parkolás közelben megoldható.

Külső: Pont olyan mint amilyet a képek alapján elképzeltem, nagyon dögös.

Hozzáállás: Szerintem szereti és élvezi amit csinál.

Együttlét: Kellemesen jól éreztük egymást, a szó legszorosabb értelmében. :-)

Elégedettség és Ajánlás: Telitalálat annak aki szép pillanatokat szeretne megélni egy szexi belevaló csajjal.


2025-06-03
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefon rögtön fölvette

Lakás: Panel lakás a célnak megfelel

Külső: csinos lány

Hozzáállás: Kedves szolgálatkész

Együttlét: gyors francia felvettem videóra

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom mindenkinek


2025-05-13
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon, felvette rögtön. Kedves, könnyen lehetett időpontot egyeztetni.

Lakás: Panel, korrekt, tiszta, jól felszerelt. Fürdési lehetőség, tisztálkodó eszközök, tiszta törülköző biztosítva. Rendezett lakás, tökéletes kikapcsolódásra ad lehetőséget.Jó parkolási lehetőség, de fizetős.

Külső: Ő van a képeken. Egy két képe retusált, de nincs rá szüksége, életben még szebb és kívánatosabb. Vörös haj, magas, hosszú combok formás popsi, és csodaszép keblek. A legszebb lányok közé tartozik. Szemüveggel még kívánatosabb.

Hozzáállás: Fél órát most, de nem először voltam Nála. Tapasztalt, aki tudja mi kell egy férfinek, de határokat tart, azt nem szabad áthágni. Kezdeményező, és a honlapon feltűntetett lehetőségeket kérésre szívesen teljesíti. Kedves és diszkrét, igen jó társalgó parner is. Neki nem lehet ellenállni. A lingam masszása tökéletes, utána franciája feledhetetlen. Nem átlagos hölgy sem szépségben, sem kedvességben.

Együttlét: Ez kettőnk dolga, de mindig jól érzem magam, nem először voltam nála, és remélem nem utoljára. Igényes a férfi partnerekkel szemben, elvárja a tiszteletet, de meg is érdemli. Igényes az ápoltságra mind a saját, mint a partnere részéről.

Elégedettség és Ajánlás: Csodaszép hölggyel örömteli randi. Ajánlom minden kultúrált férfinek.


2025-05-07
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon történt kedves volt

Lakás: 3 kerületi lakas szép rendezet

Külső: Nagyon szép lány

Hozzáállás: Kedves volt mind vegig

Együttlét: Jó volt

Elégedettség és Ajánlás: Ajanlom


2025-05-07
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

2025-04-03
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, sikerült is időpontot egyeztetni.

Lakás: Tiszta, rendezett, a célnak teljesen megfelel.

Külső: Pont olyan mint a képeken,mivel kérdésemre szemüveget viselt, így számomra plusz pont volt a találkozás.

Hozzáállás: Kedvesen adott törölközőt, ilyen randikon való kötelező higiénia betartását betartottuk, és az ágyba vetettük magunkat.....

Együttlét: Nagyon jól csinálja a franciát...hmmm nagyon jó...persze másban is, de nekem így nagy kedvencem lett

Elégedettség és Ajánlás: Teljesen megvagyok elégedve, biztosan visszamegyek még.


2025-02-06
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Elsőre felvette!

Lakás: Teljesen jó

Külső: Mint a képeken! Igazi barátnő

Hozzáállás: Normál! Kezdeményező!

Együttlét: Erre nem tudok mit írni! El kell menni! Nem lövöm le a poént! De eggyet mondhatok! Érti és tudja mit hogy kell!

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom! Imád mindent ❤️


Hasonló lányok

PROFI MASSZÁZS IS !Stella 50+

Stella, 50 éves, 166 cm, 65 kg

Salgótarján, Csak nálam

  • H5-23
  • K5-23
  • SZ5-23
  • CS5-23
  • P5-23
  • SZ5-23
  • V5-23
MASSZÁZS A CSÚCSON!Tita 46+

Tita, 46 éves, 160 cm, 66 kg

Budapest, XI., Nálam - Nálad

  • H8-20
  • K8-20
  • SZ8-20
  • CS8-20
  • P8-20
  • SZ8-20
  • V8-20
FINOM PUNCIOrsi 40+

Orsi, 40 éves, 170 cm, 55 kg

Budapest, IV., Csak nálam

  • H9-20
  • K9-20
  • SZ9-20
  • CS9-20
  • P9-20
  • SZ-
  • V-
SZŐKE FRANCIA IMÁDÓTimi_Dögös_Milf 43+

Timi_Dögös_Milf, 43 éves, 170 cm, 67 kg

Békéscsaba, Csak nálam

  • H8-20
  • K8-20
  • SZ8-20
  • CS8-20
  • P8-20
  • SZ8-20
  • V9-19
Olvasd végig!Jamina 30+

Jamina, 30 éves, 160 cm, 60 kg

Eger, Nálam - Nálad

  • H0-24
  • K0-24
  • SZ0-24
  • CS0-24
  • P0-24
  • SZ0-24
  • V0-24
ÚJ TELEFONSZÁM !AnitaTs 39

AnitaTs, 39 éves, 175 cm, 62 kg

Budapest, VI., Nálam - Nálad

  • H13-2
  • K13-2
  • SZ13-2
  • CS13-2
  • P13-2
  • SZ13-2
  • V13-2
GYÖNYÖRCSÚCS sorozatTantraTanárnő 39+

TantraTanárnő, 39 éves, 165 cm, 89 kg

Budapest, XIII., Csak nálam

  • H8-22
  • K8-22
  • SZ8-22
  • CS8-22
  • P8-22
  • SZ9-22
  • V9-22
Az igazi nő...Anna 35+

Anna, 35 éves, 166 cm, 58 kg

Miskolc, Csak nálam

  • H-
  • K9-21
  • SZ9-20
  • CS-
  • P-
  • SZ-
  • V-

(x) Külföldi munka ajánlatok