- Masszázs (klasszikus)
- Prosztata masszázs (ha megkérsz)
- Francia óvszerrel
- Kézi levezetés (masszázsnál)
- Kölcsönös francia
- Kebel szex
- Lábimádat
- Aktus
- Csúszka masszázs
NinaMasszőz, 45+ éves, 174 cm, 59 kg, Zalaegerszeg
+36/30/528-64-58
- H13-21
- K8-21
- SZ8-21
- CS8-21
- P8-18
- SZ-
- V-
Amit szeretek
ADATOK
174 cm, 59 kg, mell 85 cm, Vékony alkat, Félhosszú, Szőke haj, Barna szem, Tetoválásom van, A mellem szilikon cici, heteroszexuális, Nő, Szexpartner, Nem dohányzom
- Férfit
- Csak 28 felett
- Igenyes , intelligens vendegeimet varom !
- Csak nálam
- Fél, Egy órára
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
- Éves: 164765
- Mai: 1138
- Tetszik: 1223
Igenyes , kozvetlen no varja hivasod.., ha masra, tobbre vagysz ;) Kepzett masszozkent kulonbozo masszazsvariaciokkal varlak, igeny szerinti befejezessel ;) Kikapcsolodas, feltoltodes nalam, velem. A kepeim retusalatlanok, fehernemuben várlak Igenyes, intelligens vendegeimet varom Maganszamos hivast nem veszek fel , sos francia nincs! N.:)
- 2025-07-01: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-30: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-24: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-16: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-12: Visszakerültem az oldalra.
Utolsó Értékelések a rosszlanyok.hu-n
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, könnyen ment, rugalmas volt.
Lakás: Szombathelyen találkoztam vele, a lakás nem a fix helye, mondjuk úgy, minimalista volt.
Külső: Pont mint a képeken, nem volt csalódás, nekem tetszett összességében.
Hozzáállás: A kozzáállása kiemelkedő, ritkán találkozom ilyennel. Rendkívül kedves, közvetlen, jól megkérdezi mire is vágysz, aztán az úgy is van. Sajnos csak fél órára tudtam menni, már az elérhetőségi idő végére értem oda. Ennek ellenére többet is töltöttem nála mint fél óra. Legközelebb legalább egy órára megyek.
Együttlét: Masszázzsal kezdtünk, nagyon jól masszíroz, hátmasszázs helyett inkább láb-fenék masszázst kértem. Nem is bántam meg, egyik legprofibb masszázs élményem volt. Talán egyszer-egyszer elkalandozhatott volna izgalmasabb helyekre is a keze - úgy tűnik a masszázs és az erotikus rész elkülönül egymástól.
Lingam masszázst kértem láberotikával, ezzel is nagyon elégedett voltam.
Elégedettség és Ajánlás: Feltétlenül ajánlom, amint lesz rá alkalmam visszamegyek.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltük le a talit. Hamar nála is voltam.
Lakás: Zeg egyik tömbházában található a lakás.
Célnak megfelel de akár életvitelszerűen is ellaknék itt a drágával:) Minden adott amire csak szükség lehet.
Külső: Külsőre csalódtam. A képeken egy átlagos jól karbantartott milf van de akivel találkoztam azt nem lehet leírni. Formás szilikon cickók, mesébeillő alakkal. Azthiszem rajzolni sem lehetne szebbet. :)
Hozzáállás: Egy órát maradhattam csak sajnos, amitt ki is töltöttünk. Kezdeményező és egyben irányítható is.
Együttlét: Francia, kölcsönös francia és aktus volt a házifeladat.A nyalást szemmel láhatóan élvezi,a jelzésekből ítélve a csúcson is jártunk. Aktus kutyusban. Fenomenális élmeny ilyen hölgyeményt hátulról fedezni :)
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon ajánlott kategória annak aki szereti az ilyen típusú álomnőket. Amint lehet és ahányszor csak tehetem látogatni fogom .
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon értem el,és szerencsémre gyorsan tudott fogadni.
Lakás: A célnak megfelel, többemeletes ház földszinti lakása parkolni szinte a ház előtt tudtam a fürdő is biztosan rendben volt én nem láttam mivel frissen és üdén érkeztem.
Külső: Nina egy elképesztően dögös és csinos igazi nő a képei magukért beszélnek nem árul zsákbamacskát mindene úgy tökéletes ahogy van.
Hozzáállás: Nagyon közvetlen és barátságos volt pedig az első találkozásunk volt. Sajnos csak fél órát élvezhettem a társaságát.
Együttlét: Érkezésem után megbeszéltük a részleteket. Egy isteni olajos hátmasszázzsal kezdett majd jött egy kis lingam masszázs,aztán kértem had kényeztessem én is egy kicsit a sóhajaiból és a reakcióiból ítélve a ténykedésem elérte a célját.Befejezésként huncutkodás több pózban úgy éreztem szereti ha egy kicsit keményebben tolja neki az ember.Hogy mi a kedvence sajna az idő rövidsége miatt nem tudom de majd legközelebb kiderítem egy hosszabb etap alkalmával.
Elégedettség és Ajánlás: Mi mást is írhatnék mint hogy minőségi volt és bátran ajánlom azoknak akik hezitálnak hogy meglátogassa-e a hölgyet.Drága Nina nem ez volt az utolsó találkozásunk millió puszi.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk, könnyen ment.
Lakás: Ingyenes parkolás. Rendezett és tiszta lakás.
Külső: A fotóknak megfelelő kinézet.
Hozzáállás: Kedves és odafigyelő hölgy. Az egy órán még egy kicsit túl is csúsztunk.
Együttlét: Svéd, csúszka, lingam, kényeztetés és szex.
Elégedettség és Ajánlás: Teljes mértékben elégedett voltam. Remek társalkodópartner és szerető is egyben. Köszönöm Nina a titokzatos nyomozó nevében is...
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, másfél óra múlva nála is voltam.
Lakás: Pécs kertváros, szépen felújított lakás.
Parkolás könnyű, fürdőben minden van ami kell.
Külön kiemelném hogy normális méretű törölközőt kaptam, nem azt ami csak arra elég hogy a kezemet beletöröljem.
Külső: Külsőleg mint a képeken.
Kora az adatlapnak megfelelő
Testalkata mint a képeken.
A szilikon cicik szerintem pont jó méretűek, természetes hatást keltik, nem egy fél Mecseket pakoltak fel.
Összességében egy nagyon jól karbantartott igazi milf :)
Hozzáállás: Kellően kezdeményező, többek között jó beszélgető partner is. Egy órára mentem, 2-3 perccel túl is csúsztam rajta.
Együttlét: Érkezés után zuhany, amihez a fent említett normális méretű törölközőt kaptam.
Ezután kaptam egy teljes test masszázst, nem azt a fajtát ahogy egy döglött állatot piszkálsz meg, hanem a jól átgyúrósat.
Majd jött a csúszka, ami után kaptam egy védőfelszerelést és a francia után lovaglóban végzett ki.
Mindenben ügyes volt amit csinált.
Elégedettség és Ajánlás: Azoknak ajánlom akik szeretik ezt a korosztályt, csalódás nem fogja érni őket.
Egyszer nem nyúlt a telefonért, végig a vendégre fókuszált.
Ha legközelebb erre jár, biztos meglátogatom
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, sikerült időpontot találni, minden flottul ment.
Lakás: Szép, tiszta, rendezett, fürdőben minden van ami kell, ágy kicsit nyikorgott, mert intenzíven mozogtunk
Külső: A képeknek megfelelő, sportos, odafigyel az alakjára. Szép melle van, kockás has (!), formás popó. Szemüveg jól áll neki, kedves és mosolygós.
Hozzáállás: Kedves és közvetlen, nem játsza meg magát, azon van, hogy jól érezd magad. Fél órára mentem, picit tovább maradtam, mert csacsogtunk a végén.
Együttlét: Masszázzsal kezdett, amit jól csinált. Majd gumis franciával kezdtünk bele, jó technikával csinált, majd meglovagolt, végül kutyusban fejeztük be. Aktív, közreműködő, végig érzed, hogy azon van, hogy jó legyen neked.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon kellemes fél órát töltöttünk együtt, köszönök mindent! Őszinte, sallangmentes, profi technika, kedves bánásmód, ajánlom, akinek nem kellenek megjátszós csajok.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Mint minden esetben: telefonon. Nekem ez jött be. Szeretem hallani a leendő partnerem hangját.
Lakás: Számomra csak annyi a fontos, hogy tiszta, rendezett legyen. Lehessen zuhanyozni, az ágy pedig alkalmas legyen egy kellemes időtöltésre. Az, hogy hol van a lakás, panel, vagy tégla, mennyire felszerelt, hány m².. Ezek számomra kevésbé fontosak. Ne nyikorogjon az ágy, ne egy heverő legyen, ami leszakadhat.. Nekem ezek a lényegesek.
Külső: Gyönyörű nő! Évek óta figyelem. Nagyon csinos. Folyamatosan frissíti a képeit, ami szerintem nagyon jó dolog mindenkinek. Neki azért, mert felhívja magára a figyelmet, többen megnézik a hirdetését. Bennünket pedig pedig nem ér csalódás. Mindig látjuk épp milyen állapotban van. Amúgy is szivesen nézegetjük az ilyen csodás teremtések fényképeit!
Hozzáállás: Nagyon kedves, diszkrét, figyelmes csaj.
Együttlét: Nálam mindíg az alap játszik. Francia és szex. Vele hátulról történt. Nagyon ügyes! Nagyon ritka, hogy egy nőnek a számomra legfontosabb három testrésze ennyire harmonikusan szép legyen. Arc, fenék, punci! Ami külön öröm volt, az a keskeny csípője!
Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan elégedett vagyok! Aki igényes lányhozbszefetne menni, az őt keresse!
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, könnyen.
Lakás: Jártam már itt, de mindig eltévedek a társasházban. Lakás célra megfelelő!
Külső: Képek alapján erre számítottam, jó kis milf!
Hozzáállás: Kedves, aranyos volt jó beszélgető partner.
Együttlét: Fél órát voltam, kaptam egy jó franciát, majd közelebb kerültünk egymáshoz.
Minden rendben volt!
Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom, persze! Én még meg fogom látogatni!
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltem vele reggel, mivel arra vitt utam. Kora délutánra találtunk időpontot.
Lakás: A lakás egy bérlakás, nem palota , de minden szükségessel felszerelve. Parkolás könnyű, az Árkádtól nem messze. (győr)
Külső: Magasabb volt mint gondoltam, meg 2 évvel idősebb, de a teste... Nos az olyan mint a képeken... varázslatosan karban tartott MILF. Hát popsiban és ciciben nagyon erős:)))) Viszont van humora és szemüvegben olyan tanárnénis.. Bárcsak ilyen tanárnénim lett volna...
Hozzáállás: Kedves volt , kezdeményező, de nem rámenős. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mindketten felmértük a másikat és elindultunk valamerre. Nem mondanám, hogy mindent megkaptam, de nem is volt hiányérzetem. Jól ráérez a dolgokra.
Együttlét: Egyértelműen a masszázs volt a top. Azon kevesek közé tartozik akik tudnak is masszírozni. kb félúton arra gondoltam, hogy már nagy baj nem lehet mert csak a masszázs is megérte. Aztán egy nagyon kellemes kézi levezetés Végül egy profi lábmasszázs. Érzéssel csinál mindent elhiteti, hogy ez most neked szól és nem üzlet.. És ez fontos.
Elégedettség és Ajánlás: Abszolult ajánlott, bár Pécsre nem biztos , hogy utánamegyek, de figyelni fogom merre jár... Volna még pár tervem vele kapcsolatban.:)))
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon simán, kedves mindenre kiterjedő infót kaptam.
Lakás: Minden adott ami kell, fürdő is jol feszeret a szükséges dolgokkal.
Külső: Szép sportos alkatu hölgy, formás test, nagyon szép keblek, baba punci, mint a képeken, nincs csalodás.
Hozzáállás: Kedves korrekt, hölgy, kezdeményez, de lehet itányítani ha normális vagy. Egy kelemes félorát sikerült eltölteni vele.
Együttlét: Kedves fogadtatást követöen, egyezteve a részleteket, majd gyors tusolás. Aztán kezdetét vette a kölcsönös kényeztetés. Sikerült finoman kinyalnom azt a csodás puncit. Amit érezhetöen és halhatóan élvezett is. Majd viszonozta egy szuper franciával. Aztán párpozban jót szexeltünk aminek a végén nagyot élvetem a gumiba. Kis csevegés követöen még egy tusolás is belefért a végén. Nem volt sürgetés ora nézegetés, stb...
Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan ajánlot hölgy normális, kor tisztelö és szeretö pasiknak, minden jót Nina
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, gyorsan ment. 10 perc múlva nála voltam.
Lakás: Kertváros panel, szépen felújított, kényelmes. Fürdő ok. Parkolás a ház előtt.
Külső: Szép hölgy, mint a képeken, vékony, izmos, kellemes jelenség.
Hozzáállás: Nagyon kedves, barátnős jellegű, beszélgetős, de közben teszi a dolgát. Kezdeményező és nagyon jó abban amit csinál, kimondottan élvezetes együttlét volt. Egy órát töltöttem nála.
Együttlét: Kaptam egy teljes testmasszázst, akinek ez fontos ajánlom, nagyon jó volt! Aztán csúszka, csak vágykeltőnek, bár nem nagyon kellett megvolt a vágy! :) A lingam masszázsa nagyszerű, majd egy kis nyelvi képzés és misszi. Kerek egész lehetőség nagyon jó volt minden pillanat!
Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom jó szívvel. Bánjatok vele szépen, megérdemli és viszonozza!
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltünk , és rá 20-25 perc múlva már tudott is fogadni .
Lakás: A mi kis városunkban egy ismert hely , a célnak tökéletesen megfelel ! A szobában egy szép nagy francia ágy van , amin jól elfér két ember minden célra . Parkolás pár méterre megoldható a tetthelytől . Fürdőt nem vettem igénybe , mert tisztán érkeztem .
Külső: Erre csak annyit írnék , hogy Tökéletes minden porcikája ! Szép arcú , bomba testű Milf ! Nagyon sok fiatal lány megirigyelné a testét ! Nehezen tudnék mondani kedvenc testrészt , mert tényleg rendben van a Nő ! De mivel punciimádó vagyok , így talán azt emelném ki legjobb testrésznek . Pici rózsaszín , finom illatú , ízű puncija van ! De tényleg Gyönyörű egyben a Nő ahogy van !
Hozzáállás: Tökéletes ezen a téren is ! Amit ígér , azt teljesíti is maximálisan ! Fél órára mentem első alkalommal , de mivel tökéletes volt minden , így szerintem találkozni fogunk még !
Együttlét: Kis simogatással indítottunk , majd kértem , hogy pucsítson be elém , mert így szeretném kényeztetni először . Szó nélkül elém tárta kis csuprát , amit először puszikkal , majd nyel használatával köszöntem meg . E közben , már jól össze is futott a nyál a számban , mert annyira gyönyörű ott is ! Így nyaltam , faltam egy ideig amit csak tudtam , mert imádom ! Kis idő múlva meg is kérdezte , hogy szeretek nyalni , mert nagyon jól csinálom 😳 . Erre persze a válasz is gyorsan jött , hogy nem szeretek , hanem Imádok 😍 ! Kis mosoly , majd élvezte tovább a kis ténykedésem . Kis idő múlva megkértem , hogy feküdjön a hátára , mert úgy szeretném még kényeztetni . Szó nélkül tette meg , és már széttárt lábakkal várta , hogy folytassam amit elkezdtem . Egy jó ideig nyaltam , ami úgy tűnt , hogy továbbra is tetszik neki , ( finoman nyögdécselt , közben tolta rá a számra , hogy még jobban nyaljam ! )amit egy orgazmussal meg is köszönt 😘 . Majd ő következett , kis ki lingam masszázst kértem , kis francia , majd kézzel kifacsart rendesen ! Tökéletesen éreztem magam , köszönöm !
Elégedettség és Ajánlás: Mégegyszer leírom , hogy tényleg Szuper volt minden perce , annak a fél órának , ami hamar el is ment , velem együtt ! Mindenkinek ajánlom , csak vigyázzatok rá , mert Ő ezt érdemli !
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztetünk, a barátnője ajánlotta Helena, kedves korrekt tájékoztatást kaptam.
Lakás: Még Szombathelyen voltam nála, de sajnos mostanában nem jönnek erre, normál panel lakás, minden adott, jól felszeret fürdő, ami szükséges rendelkezésre állt.
Külső: Nagyon rendben van szépen karbantartott érett női test, a képek teljes mértékben fedik a valóságot, mosolyog szép arc, feszes bőr, álló kényeztetésre jól reagáló keblek.
Hozzáállás: Kedves, korrekt hozzá állás, tudja mi kell a pasiknak, de lehet irányítani is ha normálisan áll hozzá, egy tartalmas félórát voltam nála, amit ki is maxoltunk rendesen.
Együttlét: Szexi fehérneműben fogadott, két puszi kíséretében üdvözölt, átadtam a kedvenc csokit, jó volt az ajánlásom.......:) Majd kis beszélgetés, egyeztetés és irány a fürdő, vissza érve mellé heveredtem és elkezdtem kicsomagolni. Majd kezdetét vette a kölcsönös kényeztetés, először én végig csókolva a testét, szépen lassan kinyaltam azt a baba puncit. Aminek a végén egy nagy sóhajokkal teli összerándulásos orgazmust prezentált, már ezért megérte. Aztán hagytam lenyugodni, majd szolt, hogy most ö következik és a második megérte, nagyon kellemes kényeztetést kaptam. A már ágaskodó szerszám kőkemény lett és kértem is a gumit, hogy belülről érezhessem azt a csodás hüvelyt mely jól szorított. Pár pózt kipróbáltunk, minden gond nélkül történtek a váltások és a végén egy nagyot élveztem a gumiba, majd csak pihegtem mint a jóllakott napközis.
Elégedettség és Ajánlás: teljes mértékig elégedettem távoztam és nyugodt szívvel ajánlom a korosztály kedvelőinek, itt nincs telefonozás, óranézegetés, sürgetés, csak te vagy a központban. De, csak normálisan tessék vele bánni, ja és vele lehet jókat beszélgetni is, kedves értelmes NŐ! Köszönök mindent, talán még erre tévedtek egyszer és tudunk találkozni, addig is minden jót, tűzoltó vendéged.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettem vele, volt délutánra szabad időpontja.
Lakás: A lakás a célnak megfelelő rendezett panel lakás. A parkolás az fizetős de a közelben lehet szabad helyet találni, a fürdőben többféle tusfürdő közül lehet választani. Munka után mentem így jól esett előtte letusolni.
Külső: Nagyon jó vékony sportos alakja van, nem csalódtam benne. Arcra is szép.
Hozzáállás: Már a telefonban is tetszett a stílusa, közvetlen barátságos, nagyon jól el lehet vele beszélgetni. 1 órát sikerült vele lennem.
Együttlét: Kaptam kezdetnek a lábaktól indulva egy teljes masszázst. Utána következett a csúszka masszázs amit nagyon jól csinál. Ami ezután történt annak személyesen kell utána járni.
Elégedettség és Ajánlás: Személy szerint nagyon jól éreztem magam, rég voltam ilyen partnerrel akivel ilyen jól egymásra tudtunk hangolódni. Ajánlani nem ajánlom inkább magamnak tartanám meg :) . Remélem ha újra Fehérváron jár akkor újra megtudom látogatni.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon szerencsémre elsőre.Már a telefonban is megnyerő volt a hangja.Kimerítően tájékoztatott a lehetőségekről.
Lakás: A lakás a célnak megfelelő.A tetthely kényelmes francia ágy.Parkolás a lépcsőház előtt ingyenes.
Panelházi fürdő mindennel felszerelve.Többféle tusfürdő, friss tiszta törölköző.
Külső: Tökéletes külső.Szép arc.Kedvencem az egész tökéletes imádni való teste.Látszik,hogy ad magára és karban tartja a testét.
Ha Szombathelyen lesz biztos visszatérő vendége leszek.
Hozzáállás: Kedves barátnős stílusa van.Első alkalommal voltam nála de úgy fogadott mintha évek óta visszajáró vendége lennék.
Egy órát töltöttünk együtt amit talán egy kicsit túl is léptünk.
Együttlét: Az egy órát töltöttünk el a megbeszéltünk szerint. Masszázsra mentem.Masszázsa TÖKÉLETES:
Elégedettség és Ajánlás: Összességében tökéletes volt a nála töltött egy óra.Ajánlom Nina egy TÖKÉLETES NŐ.Sok puszi a következő találkozásig.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Elérhető volt, megcsörgettem. Fel is vette, másnapi randit beszéltünk. Időpont, ár megbeszélve, foglaltam is.
Lakás: Nagyon szuper kis ingatlan Zalaegerszegen családi házas övezetben. Telefonon pontosítottuk a címet, be is engedett. Célnak teljesen megfelelő, fürdő szuper, tetthely megfelelő. Abszolút jó volt.
Külső: Küldő, mint a képeken. Arc nélkül hirdet, de korának megfelelő. Fehérneműben fogadott, kedvesen beinvitált. Sportos, nagyon csinos. Cici szuper. Egyeztettük a részleteket, aztán irány a fürdő.
Hozzáállás: Egy órára mentem. Sima masszázs, lingam befejezéssel. Nagyon jó volt a masszázs, érezhető, hogy tanulta a szakmát. Lábtól szépen végig, aztán kis cici masszázs. Fordulás, aztán kézbe vette a velem egykorút. Kis lingam masszázs, aztán kellemes cicimasszázs előlről is. Majd visszatért a kisfőnökhöz és kellemesen kifacsart.
Együttlét: ld fenn.
Elégedettség és Ajánlás: nagyon jó volt, abszolút ajánlott kategória.
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Kapcsolatfelvétel egyszerű,ha nem veszi fel,hamarosan visszahív.
Lakás: Lakás tiszta,csendes helyen,jól megközelíthető.
Külső: Csinos,karcsú,igazi klassz csaj.Valóságban is hozzá az elvártakat.
Hozzáállás: Türelmes,nem kapkodós,mindenben a vendég az első,nagyon odafigyel.
Együttlét: Amit kértem,mindent teljesített,hogy mit csináltunk...Igazi felüdülés.
Elégedettség és Ajánlás: Csillagos ötösre értékelem,érti a dolgát,ha kételkedsz járj utána.Nagyon köszönök neki mindent!
Hasonló lányok
Tita, 40 éves, 160 cm, 66 kg
Budapest, XI., Nálam - Nálad
- H8-20
- K8-20
- SZ8-20
- CS8-20
- P8-20
- SZ8-20
- V8-20


Orsi, 40 éves, 170 cm, 53 kg
Budapest, IV., Csak nálam
- H9-20
- K9-20
- SZ9-20
- CS9-20
- P9-20
- SZ-
- V-


Jamina, 30 éves, 155 cm, 60 kg
Eger, Nálam - Nálad
- H9-23
- K9-23
- SZ9-24
- CS9-24
- P9-1
- SZ9-1
- V9-22


Timi_Dögös_Milf, 42 éves, 170 cm, 68 kg
Békéscsaba, Csak nálam
- H8-21
- K8-21
- SZ8-21
- CS8-21
- P8-21
- SZ8-21
- V9-20


Dorka, 35 éves, 170 cm, 59 kg
Debrecen, Csak nálam
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24


Erika, 40 éves, 165 cm, 58 kg
Budapest, XIII., Csak nálam
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24


Nadia, 25 éves, 159 cm, 52 kg
Budapest, V., Nálam - Nálad
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24


Kitty69, 42 éves, 171 cm, 68 kg
Budapest, XIII., Csak nálam
- H5-23
- K5-23
- SZ5-23
- CS5-23
- P5-23
- SZ5-23
- V5-23

