Lejla, 30 éves, 160 cm, 50+ kg, Pécs

+36/70/154-84-38

Lejla 30

+36/70/154-84-38

Pécs, Nálam - Nálad
  • H0-24
  • K0-24
  • SZ0-24
  • CS0-24
  • P0-24
  • SZ0-24
  • V0-24
2023-04-25: Par napig csak ne habboz hivj batran

Amit szeretek

  • Masszázs (klasszikus)
  • Prosztata masszázs (ha megkérsz)
  • Natúr francia (előjátékként)
  • Francia óvszerrel
  • Kézi levezetés (masszázsnál)
  • Natúr francia végig (szájba) (ha megkérsz)
  • Natúr francia végig (testre)
  • Mélytorok (ha megkérsz)
  • Kölcsönös francia
  • Csók (ha megkérsz)
  • Vibrátoros játékok (ha megkérsz)
  • Arcra élvezés (ha megkérsz)
  • Fétis (ha megkérsz)
  • Kebel szex
  • Pisiszex (ha megkérsz)
  • Kakiszex (ha megkérsz)
  • Domina játékok (ha megkérsz)
  • Sado-Mazo (ha megkérsz)
  • Közös fürdés
  • Közös porno nézés
  • Közös maszturbálás (ha megkérsz)
  • Kényszerfrancia (ha megkérsz)
  • Lábimádat
  • Kikötözés (ha megkérsz)
  • Aktus
  • Kamerázás helyszínen (ha megkérsz)
  • Fotózás (ha megkérsz)
  • Szüzesség elvétel (ha megkérsz)
  • Taposás
  • Fenekelés (ha megkérsz)
  • Öklözés (ha megkérsz)
  • Tánc
  • Csúszka masszázs

Amit nem szeretek

  • Popószex
  • Webcam szex

ADATOK

160 cm, 50 kg, mell 95 cm, derék 34 cm, csípő 34 cm, Vékony alkat, Hosszú, Fekete haj, Barna szem, Tetoválásom van, A mellem természetes, heteroszexuális, Nő, Szexpartner, Füstmentes lakás

Akit keresek

  • Férfit, Több férfit
  • Csak 18 és 99 között
  • Magamról Sziasztok kedveseim, csinos lány vagyok a városban. várok mindenkit egy kis kikapcsolodasra :)) Lejla vagyok, önmagára és környezetére igényes lány. Az ápoltság nálam adott és elvárt, min
  • Legénybúcsúba, buliba is
  • Nálam - Nálad
  • Negyed, Fél, Egy, Több órára

Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Ugrás a bemutatkozásra

Statisztika

  • Éves: 174395
  • Mai: 1438
  • Tetszik: 305

Bemutatkozás

Magamról Sziasztok kedveseim, csinos lány vagyok a városban. várok mindenkit egy kis kikapcsolodasra :)Lejla vagyok, önmagára és környezetére igényes lány. Az ápoltság nálam adott és elvárt, mindig frissen, illatosan fogadlak, kérlek te is így érkezz:))Nálam fontos, hogy jólérezd magad, és ne egy elkapokodott találkozás legyen, így mindent megteszek hogy minden percet élvezz velem :P ha szereted a fiatalabb lányokat, ha szeretsz beszélgetni, lazítani, vagy kedved támadt egy igazan forró találkozóra akkor nálam a helyed! Várlak mindennel felszerelt lakásomban, negyed-fél-órás, vagy akár több órás randinkra. Ha unod már a kamu csajokat, akik mindig az órát nézik, és ha képeim elnyerték tetszésedet akkor hívj fel, számkijelzett számon, es garantálom nem fogsz csalódni! Minden részletet telefonon keresztül elmondok... :)) millió csókom mindenkinek. Dominara is van lehetőség ne habozz hivj batran

  • 2023-03-10: Visszakerültem az oldalra.
  • 2023-02-24: Visszakerültem az oldalra.
  • 2023-02-03: Visszakerültem az oldalra.
  • 2022-11-23: Visszakerültem az oldalra.
  • 2022-11-12: Visszakerültem az oldalra.

Utolsó Értékelések a rosszlanyok.hu-n

2022-01-05
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefon eksőre felvette, azonnal fogadott.

Külső: Átlagos panel, képeknek megfelelő.

Hozzáállás: Egyórát voltam vele, amit ki is használtunk, nem óra nézős.... Szerintem ez nagyon pozitív dolog, minden makktársam részére.

Együttlét: A szobába érve egyeztettük alehetőséget , megkaptam a törcsit és irány a zuhany. Amikor visszatértem Lejla az ágyon várt hasonfekve. Cicifix már nem volt rajta csak egy tanga takarta formás popsiját. Kicsit mellé heveredtem és kértem, hogy forduljon meg. Ekkor jobban szemügyre vehettem és meg kellett állapítanom, hogy nagyon dögös. Kicsit még egyeztettünk miközben végigsimítottam a hasát és az egyik cicit. Kezdésnek hanyatt feküdtem és átadtam Lejlának a terepet.Kis simi a mellkasonon, hasamon de viszonylag hamar a cerkához ért és elkezdte a kényeztetést. Ha azt mondom, hogy nagyon érti a módjáta kényeztetésnek az nagyon kevés. Rendesen foglalkozik a golyszikkal is. Nyalja falja a rudat be veszi a hegyétől a tövéig pedig itt van fasz, hol beszippantja tövig hol csak végignyalja és a kezeit csak támaszkodásra használja. Szóval a francia csillagos ötös! Amikor már nem nagyon bírtam felültem és a cicikkel foglalkoztam majd kértem feküdjön hanyatt és így élveztem a gyönyörű ikreket miközben egyik ujjal a puncit simogattam. Egy idő után elindultam lefelé és hamar kikötöttem a gyönyör kelyhénél. Itt aztán szorgos nyalakodásba kezdtem az ujjammal is besegítve. Viszonylag hamar (talán túlzottan is) jöttek a kélyes hangok éreztem, hogy rászorít az ujjamra és remélem nem csak színház volt mert szerettem volna örömet szerezni neki. Kicsit még nyalakodtam és amikor előjöttem a combjai közül kaptam egy szóbeli dícséretet a nyalakodásra. Maradtam a combok között és kaptam egy gumit így nem is gondolkodtam, így ahogy voltunk bcsusszantam a punciba. A gumi megtette hatását és a kezdeti lelkesedés egy kissé alábbhagyott de lassan azért magamhoz tértem és jol elvoltam odabenn. Nem sokáig bírtam és amikor éreztem, hogy nem tudok megállni begyosítottam és elmentem (sajnos egyedül). Lejla hagyott lanyugodni, kaptam egy törlőkendőt. Mivel még bőven volt időm elfogadtam a felajánlott hátmasszázst ami nagyon jól esett, rendesen megmaszírozott ott ahol kértem, nem csak simogatás volt. A masszázs befejezte után Lejla még egy kicsit mellém heveredett, adtam egy puszit a hasára és indultam zuhanyozni. Ezután már csak öltözés, búcsúpuszi és tipli.

Elégedettség és Ajánlás: Egyszer meg volt, seggbe a nagyméretet nem bírja, ez számomra negatív, szerettem volna keményen seggbe baszni, de a felénél kiugrik, de minden más jó volt.... Francia tudása határtalan és a 20-cm fölötti fasszal is elbán, így abból csillagos 5-ös.


2020-07-22
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Gyorsan felveszi,ha épp ideje engedi,,időpont egyeztetés is hamar megszokott lenni.

Lakás: Átlagos panellakás,tiszta,rendezett. Fürdőszoba jól felszerelt,tiszta törölköző,többfajta tusfürdő választék.

Külső: Szebb mint a képeken.Arca mosolygós,alkata maga a tökély.Mellei csodásan,formásak. Kerek popsi.

Hozzáállás: Abszolút ráérez mi kell a vendégnek.Változó hogy mennyi időt töltök vele,de a minimum az 1 óra.Nagyon kedves,jól el lehet vele beszélgetni.Nem óranézős típus.

Együttlét: Natúr francia mindig van,amit felsőfokon művel.Ha Ő van kényeztette,azt is szereti. Nagyon finom a puncikája.Kedvence a kutya póz,ami nekem is bejön,hisz ilyenkor gyönyörű látvány tárul elém,formás popója láttán,amibe jól bele lehet kapaszkodni. Missziben is isteni vele,ahogy a kéj hangjait hallani,alsótestünk összeérése közben.Egyszóval minden pózban szuper vele.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom e? Nem. Megtartanám magamnak.Vigyázzatok rá,Ő is egy kincs.Lejla én vagyok a késői vendég aki hármasban nyomja "tesóddal" Puszi a puncidra.


2019-12-18
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Egyszer hívtam azonnal fel vette a telefont. Nagyon kedves aranyos intelligens hölgy azonnal elcsabitott a hangjával.
Beszéltünk és rá 20 percre már ott lehettem nála.

Lakás: Lakás nagyon szép jó környéken van könnyen megtalálható.
Nagyon kényelmes francia ágy célnak tökéletes.
Parkolás könnyű.
Fürdőszoba igényes és felszerelt.

Külső: Külsőleg csinos hölgy első pillantásra elvarázsolt. Arca nagyon szép olyan mint a képeken. Gyönyörű cicik szép fenék stb. Szóval minden amit a képeken lehet látni.
Nekem ami nagyon tetszett rajta az a cici és a feneke. Engem nagyon elvarázsolt.

Hozzáállás: 1 órát voltam vele amit nem bántam meg.
Teljesen oda adó barátnő feeling.
Be léptem az ajtón egy gyors beszélgetés után együtt fürödtünk és utánna be kisert a kis barlangjaba.

Együttlét: Egy isteni NR franciával kezdte amit nagyon élveztem.
Már a francianal majdnem el elelveztem pedig nem vagyok gyors lövetü.
Nagyon odaadoan csinált mindent.
Minden pózban mehettem vele és ez nagyon tetszet nekem.
A franciaban abban nagyon ügyes.
Meg kérdeztem tőle melyik pózban szereti a szexet és ő a kutya pózt választotta amiben szintén nagyon ügyes volt.
Sikerült nála 2 alkalommal elelveznem.
Az első elvezesem az szinte az első percekben meg lehetett volna de ki bírtam az első 15 percet.
Utánna ő fel ajánlotta hogy meg massziroz ami nagyon jól esett...
Utanna elkezdtem, el kezdtük a második menetet.
Ebben az időben el elveztem meg egyszer és maradt meg időm de ő ki húzta velem az órát beszélgettünk utánna és közbe masszírozott.. Nagyon ügyes és oda adó hölgy.

Elégedettség és Ajánlás: Én biztos hogy vissza megyek hozzá mert nagyon jól éreztem magam vele.
Ajánlani tudom mindenkinek.

gerwen

gyönyör


2019-12-15
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hivtam es felvette idot egyeztettunk asztan meg is latogattam felora után.

Lakás: Szep igenyes lakas, celnak megfelelo, parkopas megoldhato,teljesen megfelelt.

Külső: Apolt külső szep arcvonasai vannak csinos szexi holgy mellei gyonyoruekavkervenc testreszem a punci.

Hozzáállás: Teljes mertekben kenyeztetett, aranyos kedves holgyemeny, egy orat voltam vele es nagyon kellemes ido volt kar hogy csak ennyi idom volt.

Együttlét: Megkerdezte hogyan szeretnem kezdeni es en ra biztam magam franciaval kezdte nagyon erzeki no eggyutt lettel folytattuk e kozben minden pozt kiprobaltunk minden ugyes volt a kolcsonos francia a kedvence amit el is mondott.

Elégedettség és Ajánlás: Bisztos hogy visdza megyek csak ajanlani tudom. Ahogy idom meg engedi keresni fogom. Mindenkinek batran ajanlom nem okoz csalodast.


2019-12-07
Környezet
Külsö
Hozzáállás
Technika
Összkép

Kapcsolatfelvétel: Egyszerű volt és rugalmas.

Lakás: Parkolás könnyű egyszerű volt éjszaka mentem. A lakás kulturált tiszta.

Külső: Külső mint a képeken nagy cici formás popsi (ami a gyengém) arca szép ápolt hihetetlenül higénikius ami nem lenne baj csak picit túlságosan az.

Hozzáállás: 1 órát voltam. Nem volt gond kezedeményezó volt tudja a dolgát.

Együttlét: NF volt a kezdés. Aztán minden pózban meghajtottuk egymást. Kiderült a végén hogy fáradt mert aznap utaztak le de azért kutyus pózban a keverőt elínditotta és lovaglást is jól müveli. Nehezen tudott kivégezni ez az én hibám is mert nagyon tecett a szűk hüvely és együttesen maga a nő. Így csak az órában egyszer sikerült.

Elégedettség és Ajánlás: Elégedett vagyok bár nem teljesen mivel fáradt volt igy nem tudott teljesen oda adó lenni. Vissza kell menjek és csak ajánlani tudom. Jó tanács ha kedves vagy ő is az. Én viccelödtem vele de csak finoman így nevettünk is. Ne hagyjátok ki.


Hasonló lányok

MASSZÁZS A CSÚCSON!Tita 40+

Tita, 40 éves, 160 cm, 60 kg

Budapest, XI., Nálam - Nálad

  • H7-20
  • K7-20
  • SZ7-20
  • CS7-20
  • P7-20
  • SZ7-20
  • V7-20
MASSZÁZSRA IS VÁRLAKStella 48+

Stella, 48 éves, 166 cm, 63 kg

Békéscsaba, Csak nálam

  • H5-24
  • K5-24
  • SZ5-24
  • CS5-24
  • P5-24
  • SZ0-24
  • V0-24
SZŐKE FRANCIA IMÁDÓTimi 41

Timi, 41 éves, 170 cm, 65 kg

Békéscsaba, Csak nálam

  • H7-21
  • K7-21
  • SZ7-21
  • CS7-21
  • P7-21
  • SZ8-21
  • V9-20
Budapest NOW:)Rachel 20+

Rachel, 20 éves, 161 cm, 54 kg

Budapest, VI., Nálam - Nálad

  • H9-24
  • K9-24
  • SZ9-24
  • CS9-22
  • P8-1
  • SZ8-1
  • V12-24
Érzéki lingam & SzexNada_Nimfo_Milf 40+

Nada_Nimfo_Milf, 40 éves, 176 cm, 80 kg

Szeged, Nálam - Nálad

  • H10-24
  • K0-24
  • SZ0-24
  • CS0-24
  • P0-24
  • SZ0-24
  • V-
REAL PORNSTARSidonia_VIP_Xl 22+

Sidonia_VIP_Xl, 22 éves, 170 cm, 60 kg

Budapest, VI., Nálam - Nálad

  • H0-24
  • K0-24
  • SZ0-24
  • CS0-24
  • P0-24
  • SZ0-24
  • V0-24
Szakképzett masszőr Lia 33+

Lia, 33 éves, 160 cm, 56 kg

Eger, Nálam - Nálad

  • Hhívj
  • Khívj
  • SZhívj
  • CShívj
  • Phívj
  • SZhívj
  • Vhívj
ÉREZZ ÉS ÉLVEZZ!!!Liza 35+

Liza, 35 éves, 165 cm, 60 kg

Budapest, XIII., Csak nálam

  • H9-19
  • K9-19
  • SZ9-19
  • CS9-19
  • P9-19
  • SZ9-19
  • Vhívj

(x) Külföldi munka ajánlatok