- Masszázs (klasszikus)
- Natúr francia (előjátékként)
- Francia óvszerrel
- Kézi levezetés (masszázsnál)
- Natúr francia végig (szájba)
- Natúr francia végig (testre)
- Mélytorok
- Vibrátoros játékok
- Arcra élvezés
- Közös fürdés
- Közös porno nézés
- Közös maszturbálás
- Aktus
- Szüzesség elvétel
- Tánc
Rubina, 20 éves, 158 cm, 46 kg, Dabas
+36/30/558-97-86
- H8-22
- K8-22
- SZ8-22
- CS8-22
- P8-22
- SZ10-22
- V10-22
Amit szeretek
ADATOK
158 cm, 46 kg, mell 70 cm, derék 57 cm, csípő 80 cm, Vékony alkat, borotvált punci, Hosszú, Vörös haj, Barna szem, Tetoválásom nincs, A mellem természetes, heteroszexuális, Nő, Szexpartner, Nem dohányzom
- Férfit
- Csak 18 felett
- Korrekt úriember,igényes önmagára! Kedves,Humoros Adjuk meg egymásnak a kellő Tiszteletet! Ha magadra ismertél,hívj bátran! :)
- Csak nálad
- Negyed, Fél, Egy órára
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
- Éves: 215678
- Mai: 1129
- Tetszik: 192
Kedves rosszlány vár! :) Köszöntelek az oldalamon. Autós illetve Escort! Engedd meg elsősorban,hogy bemutatkozzak Rubina vagyok egy határozott de mégis mosolygós életvidám csaj. :D Hozzá tenném, Viberen illetve WhatsAppon régebbi vendégeimmel egyeztetek! Számomra mindig a Vendég az első szeretem ha elégedetten távozik tőlem! Már az első találkozásunkban érezni fogod, mintha ismernék egymást már jó ideje :) Nálam az idő nem a sietős, maximálisan kitöltöm veled! Legyen szó akár: - sos francia - fél óra vagy - egy óráról Garantált Mosoly és Vidámság árad belőlem, de ezt a kisugárzásom a tekintetem mind elárulja, szeretek színt varázsolni az úgynevezett "szürke hétköznapokba" :D Felejthetetlen az Élmény amit nyújtani tudok, Érzéki,Szenvedélyes finom Lágy érintésem bearanyozza a napod. De lehet Forró,Tüzes és vad is csak kérned kell és tőlem megkapod. Nálam fontos az Ápoltság és Higénia és az egymáshoz való Tisztelet. Találkozzunk és garantálom a mosolyt magaddal viszed és bearanyozza az egész napodat :)
- 2025-07-04: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-07-01: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-30: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-27: Visszakerültem az oldalra.
- 2025-06-25: Visszakerültem az oldalra.
Utolsó Értékelések a rosszlanyok.hu-n
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Felhívtam telefonon és egyeztettünk egy mindkettőnk számára megfelelő időpontot. Én kicsit késtem, mert nem volt könnyű parkoló helyet találnom, de közben többször beszéltünk telefonon, kedvesen és türelmesen próbált segíteni.
Lakás: A lakás nagy volt és szépen berendezett, hatalmas franciággyal. Az egyetlen elhanyagolható gond, hogy valami baja volt a légkondinak, így elég meleg volt a lakásban. Ahogy írtam: nehezen találtam jó parkoló helyet, de csak azért, mert izgultam és nem lehetett akárhol megállni.
Külső: 100%, hogy ő van a képeken. Tapasztalataim alapján nem voltak elvárásaim, de nagyon pozitív volt amit láttam. Alacsony lány, szép, formás popsival és kedves, mosolygós arccal.
Hozzáállás: Nem most voltam Rubinával hanem tavaly, mikor még tudott lakásban fogadni. Az autós akció szerintem kényelmetlen, így azóta nem találkoztunk. Akkor egy órára mentem hozzá, mert nem szeretek kapkodni. Kedves volt, végig kérdezgette hogyan szeretném. Tusolás után be is kerültünk az ágyba. 2x látogattam meg, mindkétszer nagyon aranyos volt!
Együttlét: Ahogy írtam is, kedves volt és amit megbeszéltünk, azt vállalta is. Az egyetlen dolog, hogy csiklandós így az előjátékot rövidre kellett fognom. Nagy pozitívum, hogy Rubina nem rángatja, hanem kezelésbe veszi az egész szerszámot. Gumi felhúzása után pár pózban csináltuk, aztán végem is volt. Mivel meleg volt a lakásban, mind a ketten jól megizzadtunk a végére.
Elégedettség és Ajánlás: Mind a két alkalommal elégedetten távoztam. Kaptam inni is, nehogy a melegben kiszáradjak az akció után. Ajánlom mindenkinek, Rubina korrekt lány és szép. Csalódás kizárva!
Ha újra sikerül lakásban lennie, biztos, hogy fel fogom keresni.

Rubina18
köszönöm szépen ez igen jól esett, hogy ilyen pontossággal emlékszel még mindig rám! :)
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: viber azonnal meg tudtuk beszélni az időpontot
Külső: szép arcú nagyon formás segge van imádtam,alacsony nekem pont megfelet
Hozzáállás: Nagyon kedves volt mindenről tájékoztatott és úgy is történt minden ahogy megbeszéltük
Együttlét: Franciázott azán gumi fel jól meglovagolt.utána hátulről ami jól is esett neki
Kaptam egy jó kis masszázst utána egy francia kézilevezetéssel
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jó volt vele minden percét élveztem nem nézte az órát teljesen kitöltöttük
íajánlom mindenkinek aki tényleg jól akarja érezni magát

Rubina18
Köszönöm szépen drágám! Várlak továbbra is ugyan ilyen kedvességgel és maximális odaadással. Puszillak:)
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Simán ment.
Külső: Nagyon szexi lány

Rubina18
Köszönöm! :)
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Whatsapp, telefonon. Kellemes megnyugtató hangja van.
Lakás: Autós kaland volt.
Külső: Alacsony, szép lány, mint a képeken.
Hozzáállás: Nagyon kedves és közvetlen. Annyira kezdeményező mint amennyire kell. Jó humorú, kommunikatív nagyon jókat lehet vele beszélgetni.
Együttlét: Óveszeres francia.
Elégedettség és Ajánlás: Eddigi alkalmaknál mindig jól éreztem magam vele. Szóval biztos, hogy ezután is vissza megyek még hozzá.

Rubina18
Köszönöm drágám! :) várlak a következő találkozóra , hogy ismét egy fergeteges kalandban legyen részed. Puszika: Rubina
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telón, viberen, mindenhol válaszolt
Lakás: Autós volt
Külső: Alacsony, vékony, apró formás mellek, feszes fenék; nagyon szép lány
Hozzáállás: Rettentő cuki volt, kérdezgette végig, hogy mit és hogyan szeretnék, elbűvölő volt egyszerűen, nem lehet leírni. Amúgy meglepően értelmes teremtés és van humora is. Igazi kis csoki angyalka.
Együttlét: Fél órát voltam vele, amit megbeszélsz vele az fog történni, velem legalábbis így volt. Francia fini a sex része meg a hátsó ülésen nem tartott sokáig de az is faxa volt.
Elégedettség és Ajánlás: Nekem kell, senki ne menjen hozzá:)

Rubina18
Köszönöm szépen kedvesem , számomra öröm teli szavak ! Őszinte és benne van minden ! :) igazi élmény volt . Várom az újabb találkozást :)
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Mobilon. Egyből felvette. Kellemes hangja van.
Lakás: Autós kaland volt. Egy kieső részen, parkolóban várt és diszkrét helyen volt a légyott.
Külső: Csinos formás kis csaj, isteni popsival. Pont mint a képeken.
Hozzáállás: Nyitottan és érdeklődve állt hozzám. Mint ha már régóta ismernénk egymást.
Kedves, vidám, mosolygós lány.
Együttlét: Fél óra volt. Francia és szex. Fokozatosan indultunk be.
Egymásra hangolódtunk. Érzéki franciát kaptam és amikor kértem rátértünk a szexre.
Kicsi lány, könnyen lehet pakolni. :)
Odafigyelt arra, amit szeretek, nem sietetett!
Elégedettség és Ajánlás: Biztos vissza megyek még hozzá. Azt mondta, hogy háznál is tud fogadni. Magamnak biztos, hogy ajánlom :)

Rubina18
Köszönöm őszinteséged és kedvességed drágám . Remek partner voltál a számomra :) várom a következő alkalmat a találkozásra
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Sms-ben,telefonon
Lakás: Szerintem minden igényt kielégit,nekem tetszett
Külső: Nekem nagyon bejött,mindene tetszik úgy ahogy van
Hozzáállás: Nagyon kedves,szerintem pont annyira kedzdemyénező amennyire kell,mindent megtesz annak érdekében,hogy jól érezd magad vele.1 órát voltam vele.
Együttlét: Natúr francia,nekem nagyon bejött,kölcsönös francia,lovaglás,mindenben nagyon ügyes,kiemelném a franciát,nekem nagyon bejött. Úgy éreztem mintha nagyon régen ismernénk egymást. Nekem teljessen barátnő feelingem volt.
Elégedettség és Ajánlás: Én nagyon megvagyok vele elégedve,nagyon meleg szívvel ajánlom,olyan embwreknek,akik tudják tisztelni,a nőket. Mert szerintem nagyon meghálálja,én még biztos,hogy visszamegyek. Köszönök mindent kedves,még találkozunk!!!!!

Rubina18
Köszönöm az Őszinte véleményed drágám , számomra is kellemes volt az az idő amit a társaságodban töltöttem . Szintén meg köszönném a hozzám irányuló Kedvességed :) Várom a következő találkozást .! :)
Környezet | |
Külsö | |
Hozzáállás | |
Technika | |
Összkép |
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, SMS-ben. Kerestük egymást oda-vissza
Lakás: Autómban
Külső: Amit a képen látsz
Hozzáállás: Nagyon kedves. Mintha ismernénk egymást. Minden óhajom leste.
Együttlét: Natúr francia végén szájba.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jól éreztem magam vele.Szerintem ilyen franciát még sose kaptam.

Rubina18
Köszönöm Drágám . :) Várlak szeretettel egy újabb kényeztetésre . Örülök , hogy jól érezted magad számomra ez a Fontos :) Csók : Rubina
Hasonló lányok
Tita, 40 éves, 160 cm, 66 kg
Budapest, XI., Nálam - Nálad
- H8-20
- K8-20
- SZ8-20
- CS8-20
- P8-20
- SZ8-20
- V8-20


Orsi, 40 éves, 170 cm, 53 kg
Budapest, IV., Csak nálam
- H9-20
- K9-20
- SZ9-20
- CS9-20
- P9-20
- SZ-
- V-


Jamina, 30 éves, 155 cm, 60 kg
Eger, Nálam - Nálad
- H9-23
- K9-23
- SZ9-24
- CS9-24
- P9-1
- SZ9-1
- V9-22


Timi_Dögös_Milf, 42 éves, 170 cm, 68 kg
Békéscsaba, Csak nálam
- H8-21
- K8-21
- SZ8-21
- CS8-21
- P8-21
- SZ8-21
- V9-20


Anna, 35 éves, 166 cm, 58 kg
Miskolc, Csak nálam
- H-
- K-
- SZ9-21
- CS9-20
- P-
- SZ-
- V-


Hana, 46 éves, 150 cm, 56 kg
Budapest, III., Csak nálam
- H12-23
- K12-23
- SZ12-23
- CS12-23
- P12-23
- SZhívj
- Vhívj


Dorka, 35 éves, 170 cm, 59 kg
Debrecen, Csak nálam
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24


Erika, 40 éves, 165 cm, 58 kg
Budapest, XIII., Csak nálam
- H0-24
- K0-24
- SZ0-24
- CS0-24
- P0-24
- SZ0-24
- V0-24

